AMFO 2017

Dátum:20. Apr - 20. Apr
Miesto:Martin
Kategória: Prednášky, semináre, besedy , Súťaže, majstrovstvá , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja aj tento rok pripravuje regionálne kolo súťaže neprofesionálnej fotografie „AMFO 2017“, ktorá je najstaršou a najprestížnejšiou celoštátnou súťažou v oblasti amatérskej fotografickej tvorby na Slovensku.
Do regionálneho kola aktuálneho 45. ročníka súťaže sa môžu zapojiť neprofesionálni fotografi z celého regiónu Turiec. Uzávierka doručenia súťažných fotografií do Turčianskeho kultúrneho strediska v Martine je: 10. apríl 2017.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.