Tanec Slnka 2017

Dátum:27. Jul - 30. Jul
Miesto:Stará Turá
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Festival sa snaží zaujať zmesou hudby pop, rock a country tak, aby vyhovel čo najširšiemu publiku. Návštevníci si skvelo oddýchnu, zabavia sa, pochutnajú si na špecialitách, no hlavne si doprajú spanilú jazdu po okolí. Kaskadéri, vyhliadkové lety vrtuľníkom, k tomu bohatý športový program, turnaje v plážovom futbale a volejbale, petangue, večerné frisbee, šípky a veľa ďalšieho.

Areálom festivalu je autocamping na brehu priehrady Dubník, obkolesený krásnymi lesmi. 

V tomto roku vystúpia napríklad Polemic, Katarína Knechtová, Horkýže Slíže, Helenine oči, Nocadeň, Chiki liki tu-a, Kiss Forever Band, Bijouterrier, Waťák Kabát Revival, Pentagramček a mnohí ďalší.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.