LUCIE Jediný koncert kapely na Slovensku v roku 2017! KODYM, DVOŘÁK, P.B.CH, KOLLER

Dátum: 3. Jun - 3. Jun
Miesto:Trnava
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Exkluzívny koncert skupiny na štadióne trnavskej CITY ARENY! Zažite aj vy fantastickú atmosféru LUCIE v pôvodnej zostave Kodym, Dvořák, P.B.Ch., Koller.

Miesto konania: Trnava, CITY ARENA, Štadión A.M. 
Organizátor podujatia: City-Arena a.s., Trnava

Vstupenky je možné zakúpiť na: https://cityarena.maxiticket.sk/koncert.lucie.2017.cityarena.trnava alebo www.maxiticket.sk

Kategórie vstupeniek

STÁTIE29€platí len pre 4000 miest,
po vypredaní sa cena zvýši na 34€
Sedenie 2-5, 12-16, 30-33, 43-4748€
Sedenie 6-1160€
Sedenie 34-4270€
VIP státie75€státie pod stage-om (FOS), hlavný stage až do VIP sekcie - bezprostredný kontakt so skupinou, vstup už od 18:30, rýchly prístup k platenému občerstveniu
VIP sedenie B2, B5, B780€VIP plastové sedadlá, catering
VIP sedenie B3, B6120€luxusné kožené sedadlá, catering, darček
ZŤP imobilný + doprovod info cez e-mail

Vstup na koncert bude možný od 19:00.
Prosíme držiteľov vstupeniek na státie, aby svoje miesto zaujali do 20:30.

Miesta sú bez nároku na zľavu, každý návštevník musí mať platnú vstupenku. Za platnosť a pravosť vstupeniek zakúpených mimo portálu maxiticket.sk neručíme. Organizátor si vyhradzuje právo zmeny ceny vstupeniek kedykoľvek a bez udania dôvodu.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.