SIT DOWN ladies comedy

Dátum:20. Apr - 20. Apr
Miesto:Šamorín
Kategória: Osobný rozvoj , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Sit down ladies comedy je show Didiany a Lujzy.
Účinkujú v nej úspešné ženy so zmyslom pre humor a schopnosťou rozdávať ho. Je určená rovnako úspešným ženám s rovnakým zmyslom pre humor. Vítaní sú aj odvážni páni, ktorí si trúfnu na humor Didiany, Lujzy a ich hostí. Zoberte svoje kamarátky a príďte do Legends' Baru zabaviť sa v spoločnosti rovnako veselých dám.

Každý Sit Down je tematický. Preto je každé vystúpenie jedinečné a nezabudnuteľné. Pravidlom je tiež prítomnosť jedného muža z prostredia standup a ženy z hudobnej oblasti. Tentokrát bude hudobným hosťom Katka Ščevlíková a pánov bude zastupovať BEKYM. Tešíme sa na vás v x-bionic® sphere.

Predaj vstupeniek na recepcii X-BIONIC® HOTEL alebo na predpredaji.

x-bionic sphere, Dubová 33 Čilistov, Šamorín
Vstupenky: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/10303/sit-down-ladies-comedy-v-x-bionic-sphere
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.