Veľká Noc v x-bionic® sphere

Dátum:14. Apr - 17. Apr
Miesto:Šamorín
Kategória: Deti a rodina , Folklór, tradície , Hobby, remeslá, tvorivé dielne , Osobný rozvoj

Popis podujatia

Oslávte u nás veľkonočné sviatky so svojimi najbližšími. Pripravili sme pre vás štyri dni plné zábavy, oddychu a relaxu.

Okrem nekonečného kúpania v x-bionic® aquatic sphere sa s deťmi môžete tešiť na sviatočné aktivity ako maľovanie veľkonočných vajíčok a tvorivé dielne. Jar privítame školou pre mladých záhradkárov a fotením s roztomilými zvieratkami.

Malí športovci sa môžu zapojiť do cvičenia v gymnastickej hale, alebo si vyskúšať jazdu na poníkovi, či koníkovi. Presne na veľkonočný pondelok navštívi x-bionic® sphere okrem šibačov aj ozajstný veľkonočný zajačik, ktorý po areáli poskrýval chutné vajíčka. Úloha pre deti je jasná: vypátrať ich čo najviac!

Kým sa budú deti oddávať hrám, rodičia si môžu priplatiť oddych v x-bionic® wellness sphere, či zrelaxovať svoje telo i myseľ na masáži. Okrem iného cyklotúry, výlety do Bratislavy alebo Viedne, požičovňa bicyklov, individuálne tréningy a obľúbené kino Tuli® Cinema.

Neváhajte a príďte ku nám zažiť nezabudnuteľnú Veľkú noc!

Rezervácie prijímame na info@x-bionicsphere.com, alebo na tel. čísle +421 313 262 000

x-bionic sphere, Dubová 33 Čilistov, Šamorín
Vstupenky: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/9861/privitajte-jar-v-x-bionic-sphere
14:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.