ExperiDance: Gyöngyhajú lány balladája - Omega muzikál

Dátum: 9. Apr - 9. Apr
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Divadlo, literatúra , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

24 ExperiDance taneční umelci na javisku, 5 vynikajúcich hudobných aktérov na mikrofóne a 21 senzačných Omega hitov v novom šate. Príbeh, ktorý každý, kto bol mladý a zamilovaný zažil. Premiéra ‘Ballad of the Pearl-haired Girl - Alfa a Omega z muzikálov 'bude na javisku RaM Colosseum 12. marca.
Kapela Omega a ExperiDance Production vytvorili novú hru po niekoľkých rokoch starostlivého plánovania, starostlivej koordinácie a horúčkovitej tvorivej práce, predstavia sa György Szomorú, Réka Koós, Nelly Fésűs Adam Lux a Péter R. Kárpáti, ktorí nadväzujú na svoje prvotriedne hity ako je napríklad, Trumpeter Charlie,, Petroleum Lamp ',, If I Were the Wind’alebo the ‘Pearls in Her Hair’.

9.4.2017 18:30 (Ne)
Športová hala, Dunajská Streda

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.