Noc Besov XI. - Pohanské povstania

Dátum:11. May - 11. May
Miesto:Dubnica nad Váhom
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

V poradí jedenásta časť Noc Besov bude mať tentokrát putovný charakter a pohanského ducha roznesieme po niekoľkých slovenských mestách a niekoľkých zahraničných zastávkach. K povstaniu pohanských národov Európy, ktoré okolo roku 1000 zdvhli meč proti christianizácii budeme venovať tematicky pred každým vystúpením aj menšiu prednášku.

BALFOR (barbaric black metal) - Ukrajina
S novým album "Black Serpent Rising" sa predstaví ukrajinská kapela Balfor, zložená z členov známych spolkov ako Khors, Raventale a ex-Hate Forest.
https://www.facebook.com/balforofficial
http://www.balfor.info/
http://balfor.bandcamp.com/

VRANI VOLOSA (pagan black metal) - Bulharsko
https://www.facebook.com/VRANI-VOLOSA-249600714741/
Bulharská pagan/black metalová zostava z Bulharska sa po prvý krát objaví na Slovensku. Okrem pagan metalu v "bathoriovskom" štýle zaznie aj špeciálny akustický set z ich live DVD.

DEGROYEN (pagan black metal) - Česko
Mladí pagan black metalisti a patrioti z moravského kraja si zahrajú po prvý krát na Noci Besov a taktiež aj za hranicami českej republiky. Taktiež predstavia skladby z pripravovaného albumu na rok 2017.
https://www.facebook.com/degoryen/?fref=ts
http://bandzone.cz/degoryen

+ špeciálny hostia budú zverejnení čoskoro

Piváreň v Parku Dubnica nad Váhom, Školska 1371-10, Dubnica nad Váhom
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.