Malé Karpaty - Na záruby a Smolenickým krasom

Dátum: 8. Apr - 8. Apr
Miesto:Smolenice
Kategória: Folklór, tradície , Športové podujatia

Popis podujatia

Jednodňová túra do Malých Karpát. Začiatok a koniec túry je v obci Smolenice. Z obce pokračujeme okolo Smolenického zámku (zámok je otvorený len v letných mesiacoch) na Čertov žľab k najvyššiemu vrchu Malých Karpát Záruby (767 m).
Počas okruhu môžu turisti navštiviť aj jaskyňu Driny ako jedinú sprístupnenú jaskyňu v Malých Karpatoch.
Odchod autobusu z Horných Salíb je 8.4.2017 o 07:30 hod z veľkej autobusovej zastávky. Cena cca 10 € (bude určená podľa počtu prihlásených turistov)

Egynapos gyalogtúrát szervezünk a Kis-Kárpátokba. Túránkat Szomolány kőzségben kezdjük és folytatjuk Szomolány várát érintve (a vár csak nyári hónapokban látogatható) az Ördöghegy irányában a Záruby (767 m) csúcsra ami a Kis-Kárpátok legmagasabb csúcsa.
Túránk folyamán lehetőség nyílik a Driny barlang megtekintésére.
Az autóbusz Felsőszeliből a nagy buszmegállóból indul 2017. április 8. -án 7:30 -kor. Részvételi díj kb.10 € (résztvevők számától függően változhat)

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.