3T v Trenčíne

Dátum:21. Apr - 21. Apr
Miesto:Trenčín
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Majstri improvizačného humoru mieria do Trenčína! :)

Divadelno-improvizačné trio 3T – Tri Tvorivé Tvory, v zložení Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stano "Stanley" Staško, rozpúta v piatok, 21.apríla o 19:00, v trenčianskom Kine Hviezda ďalšiu zo svojich improvizačných hier.

3T si radi užívajú adrenalín na javisku. Na základe tém, ktoré vyberie publikum, vytvárajú priamo pred očami divákov krátku divadelnú hru.
Práve vďaka tomu ide o vysoko interaktívne predstavenie, ktoré ponúka nečakané situácie, ako pre publikum tak i pre samotných hercov. Každá divadelná hra je originál, ide teda o jej premiéru a derniéru zároveň.
Divadelná improvizácia je umelecký tvar natoľko citlivý, že do hry vstupujú i nálady a pocity divákov a predstavenie sa tak stáva naozaj spoločným dielom.

21.4. (piatok)
Štart: 19.00 hod.
Predpredaj:
Prízemie: 10€ http://inviton.sk/event/trencin

Tešíme sa na vás!
vaši Tritéčkari

Kino Hviezda, Kniežaťa Pribinu 3, Trenčín
Vstupenky: https://inviton.sk/event/trencin
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.