Rodina v hre

Dátum:13. Apr - 13. Apr
Miesto:Trenčín
Kategória: Deti a rodina , Hobby, remeslá, tvorivé dielne , Kurzy, školenia , Športové podujatia

Popis podujatia

Hra v rodine
Hra ako neobyčajne bohatá súčasť ľudského vývoja... Radosť v hre a z hry. Poďme sa spolu hrať, aby si deti užívali spokojných rodičov a dospelí žili so spokojnými deťmi.

„Empower the Child“ je unikátna metóda posilňujúca dieťa na fyzickej a duševnej úrovni. Rozvíja osobnosť dieťaťa prostredníctvom tradičných, ale aj novovytvorených pohybových hier sprevádzaných živou hudbou. V hrách si môžu deti zažiť stabilný a bezpečný svet, v ktorom sú prijímané úspechy aj zlyhania, radosť aj plač.
U detí sa prehlbujú kvality ako dôvera, cieľavedomosť a vôľa. V telesnom kontakte a v spoločne zdieľanej radosti môžme zažiť nevšedné prepojenie generácii. Učíme sa byť spokojní sami so sebou, rešpektovať ľudí okolo nás a vnímať seba ako súčasť skupiny.

Môžete sa zúčastniť na jednom alebo na obidvoch blokoch.

16:00 - 18:00 Pohybové hry pre dospelých s deťmi (pre jednotlivcov, rodičov, deti)
18:00 - 20:00 Kruhové párové tance pre netanečníkov :-) (aj tanečníci sú vítaní - určené pre partnerov, ale aj mužov a ženy bez partnerov, ktorí prídu najlepšie v páre, ale nie je to podmienka

Do tajov hry, tanca a boja nás zasvätí inštruktor metódy "Empower the child" Milan Surgoš.

Rezervácia miesta na: kurzy@soulart.sk, 0907493654
Cena:
jednotlivec: 10eur/jeden blok
15eur/dva bloky
rodina: 25eur/jeden blok
35eur/dva bloky

Tešíme sa na spoločné zážitky

Milan a Zuzka

ILYO Taekwondo Trenčín, Generála Svobodu 1, Trenčín
16:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.