Latino Show

Dátum: 8. Apr - 8. Apr
Miesto:Nové Mesto nad Váhom
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život , Tanečné zábavy, plesy

Popis podujatia

Fúzia 8-člennej kapely a bubnovej show je neopakovateľným zážitkom plným energie, radosti a kvalitnej hudby.
Kapela Dominika Titková & Friends pod vedením talentovanej speváčky a saxofonistky prekvapí nielen tradičnými skladbami, ale aj neobvyklými aranžmánmi známych piesní, ktoré by ste v latino rytmoch pôvodne vôbec nečakali ! 
Vydajte sa na prechádzku brazílskymi ulicami a zažite pravú juhoamerickú atmosféru na vlastnej koži s bubnovou show CAMPANA BATUCADA. 
Koncert dopĺňa tanečným umením mladý venezuelský sólista Lee Perez a krásna tanečníčka Petra Poláková. Nechajte spontánnosť hýbať vaším telom a možno sa naučíte tancovať salsu či sambu pod vedením tohoto exotického tanečného páru ;)

Exkluzívna „špeciálna formácia“ z pôvodnej veľkovýpravnej LatinoShow prichádza do BlueNote-u 8.4.2017.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.