FK Kassandra: Je to len koniec sveta

Dátum:31. Mar - 31. Mar
Miesto:Bánovce nad Bebravou
Kategória: Kino, filmy

Popis podujatia

Filmový klub Kassandra si opäť pripravil pre svojich návštevníkov zaujímavú francúzsko-kanadskú drámu JE TO LEN KONIEC SVETA, ktorá mala na Slovensku premiéru v januári. V Mestskom kultúrnom stredisku si ju premietneme v piatok 31. marca 2017 o 20:00 h. Aktuálne informácie sa dozviete na FB: https://www.facebook.com/events/343784112689051/

Minutáž: 97 min

Réžia:Xavier Dolan

O filme: Louis je spisovateľ a je smrteľne chorý. Po rokoch sa preto rozhodne, že navštívi svoju rodinu, aby im oznámil, že zomiera. Rodinné stretnutie je plné napätia a hádok. Celý film sa odohráva počas jedného dňa a je adaptáciou divadelnej hry.

VSTUPNÉ: 3 €, 2 € s preukazom FK

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.