Ako sa jazyky učia polygloti

Dátum:25. Mar - 25. Mar
Miesto:Partizánske
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Pozývame vás na prednášku polyglotky Lýdie Machovej pod názvom Ako sa učia jazyky polygloti, ktorá sa uskutoční v sobotu 25. marca 2017 o 15.00 hod. v Mestskom panoramatickom 3D kine v Partizánskom.

Učíte sa angličtinu, nemčinu či iný jazyk, a máte pocit, že ste zostali na mŕtvom bode? Neviete sa v jazyku pohnúť napriek dlhým rokom chodenia na kurzy? Možno niečo v učení sa jazykov robíte nesprávne. Čo tak sa inšpirovať od ľudí, ktorí sa tých jazykov naučili už niekoľko?
Lýdia Machová, rodená Partizánčanka, je profesionálna tlmočníčka, jazyková mentorka a polyglotka, ktorá sa sama na Slovensku naučila 7 jazykov. Ako profesionálna tlmočníčka tlmočila Ivetu Radičovú, bývalú prvú dámu pani Gašparovičovú, svetoznámych rečníkov Tonyho Robbinsa a Briana Tracyho. Minulý rok spustila svoj projekt Jazykový mentoring, v rámci ktorého učí ľudí, ako sa môžu učiť jazyky efektívnejšie a rýchlejšie.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.