Lucián Bezák- pôstne hudobné pásmo

Dátum:25. Mar - 25. Mar
Miesto:Bojnice
Kategória: Duchovné a náboženské podujatia , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Srdečne Vás pozývame na pôstne hudobné pásmo skladateľa, klaviristu a speváka Luciána Bezáka, ktoré sa uskutoční v sobotu 25.3.2017 o 18,15 hod. v kostole sv. Martina v Bojniciach. Zaznie 10 minimalistických skladieb z nového CD Chvíle s Carlom Carrettom, ktoré budú prepojené úryvkami z meditácií talianskeho spisovateľa Carla Carretta z knihy Kráčajme cestou lásky. 

Lucián Bezák je skladateľ, klavirista a spevák pochádzajúci z Bánoviec nad Bebravou. Po vyštudovaní Štátneho konzervatória v Bratislave pôsobil profesionálne v hudobnej skupine AC+. Po roku 1989 si zakladá vlastnú rockovú kapelu Sába, s ktorou vydal 3 hudobné albumy- Dar, Myrta a Pod obal. Jeho kompozičný záber predstavuje široké žánrové spektrum: od rocku cez pop music, gospel music až po súčasnú vážnu hudbu a experimentovanie. V súčasnosti žije v Topoľčanoch, kde pracuje ako pedagóg na ZUŠ L. Mokrého. 

Ako hosť vystúpi aj Spevácky zbor sv. Martina s novými skladbami ich pripravovaného koncertného programu.

vstupné: dobrovoľné

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.