First Contact - film

Dátum:14. Mar - 14. Mar
Miesto:Prievidza
Kategória: Kino, filmy

Popis podujatia

First Contact - film

Vstupné 15€/10€ v predpredaji v Art kafé.

Srdečne Vás pozývame na Slovenskú premiéru unikátneho dokumentárneho filmu o Basharovi „First Contact“ (s českými titulkami).

First Contact je unikátny dokumentárny film narozprávaný JAMESOM WOODSOM, známym americkým hercom nominovaným na Oskara a víťazom Zlatého Glóbusu. Tento film rozpráva pravdivý príbeh o UFO stretnutiach Darryla Anku, ktoré ho priviedli ku channelovaniu(telepatickej komunikácii) mimozemskej bytosti známej ako Bashar, ktorý doručuje správy, aby pripravil Zem na styk s inou civilizáciou.
Film skúma nielen potenciálny pozitívny vplyv mimozemského kontaktu na našu spoločnosť, ale takisto demystifikuje channelovanie, spôsob resp. médium, prostredníctvom ktorého je Darryl schopný komunikovať s inter-dimenzionálnou bytosťou.
First Contact nielenže ohromí divákov so zážitkami očitých svedkov a vedeckých dôkazov, ale tento film tiež ponúkne odpovede na množstvo otázok, ktoré sa už celé tisícročia pýtame: Prečo sme tu? Aká je podstata existencie? Kam smerujeme?
Pomocou krásnej grafiky, sa tento film pokúsi vysvetliť, ako funguje vesmír a ako si každý človek tvorí svoju realitu, ktorú zažíva.
V priebehu posledných troch desaťročí si tisíce ľudí po celom svete vypočuli Basharove správy a mali možnosť aplikovať tieto princípy vo svojom živote a vytvoriť si životy, ktoré oni sami preferujú.
Posolstvom First Contactu je, že vo vesmíre nie sme sami a že pravda je čudnejšia než fikcia.

Art point, M.R.Štefánika 1, Prievidza
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.