Kali Dezert Tour

Dátum:13. Mar - 13. Mar
Miesto:Prievidza
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Kali - jeden z najúspešnejšich reperev na Slovensku rozbieha turne k svojmu poslednému albumu DEZERT.Single ako JAZDA,ktorá bola 7 týždňov na prvom mieste v top 22 Europy 2 ,PÚŠŤAM ŤA,ktorá je braná ako najemotívnejšia skladba a najsilnejšia v jeho kariére alebo PRAVDA JE LEN JEDNA,ktorá je titulnou skladbou k najočakávanejšiemu Slovenskému filmu ÚNOS,naznačujú,že pojde o jeho vrcholný album počas pôsobenia na Slovenskej repovej scéne.Album obsahuje viacero hudobných žánrov,je pestrý aj pokial sa jedná o hostí a určite poteší každého Kaliho fanúšika.Nie každému sa podarilo udržať sa na popredných miestach popularity niekolko rokov,no Kali patrí medzi tých pár a preto si nenechaj ujsť DEZERT KALI TOUR.

TERMÍN, MIESTO KONANIA A ČAS KONCERTU: 13.04.2017 – PRIEVIDZA – JANTÁR CLUB od 23:30 h. ( Vchod otvorený od 21:00 h.)

VSTUPNÉ A POČET VSTUPENIEK – 1. VLNA: 6 € / 150 ks – normal
VSTUPNÉ A POČET VSTUPENIEK – 2. VLNA: 7 € / 200 ks – normal
VSTUPNÉ A POČET VSTUPENIEK – 1. VLNA: 12 € / 40 ks – VIP

PREDPREDAJ:https://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=158529

Vstup od 15 rokov. Osoba mladšia ako 15 rokov sa musí preukázať preukazom poistenca a musí prísť v sprievode zákonného zástupca, ktorý musí mať doklad totožnosti ( občiansky preukaz, vodičský preukaz alebo pas ).

Jantár Club, J. I. Bajzu 4, Prievidza
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=23377
21:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.