Medial Banana

Dátum:29. Apr - 29. Apr
Miesto:Prešov
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Medial Banana v Prešove - Powered by fans

Ďalší zo série exkluzívnych koncertov na želanie fanúšikov cez službu Tootoot sa uskutoční už 29. apríla v Prešove!
Fanúšikovia Medial Banana hlasovali za Prešov naozaj vo veľkom a Prešov nakoniec skončil v hlasovaní fanúšikov ako druhý. Chalani nemôžu preto obísť toto mesto :-)
Svoj reggae koncert odpália už 29.apríla vo Wave Klube a ty buď pri tom!

Prvých 50 vstupeniek iba za 5€, iba cez Tootoot
http://bit.ly/medialbanana_WAVE

Medial Banana
je najznámejšia slovenská reggae kapela, ktorá oslovuje svojím žánrovým prelínaním vo svojej hudbe, vtipnými textami zo života a energickými živými vystúpeniami. Skupina, ktorá funguje od roku 2009, vydala EP Naturally lifted, debutový album Uplifted, na prelome rokov 2015 a 2016 album Rockin’ it a v decembri do zbierky pridala ďalší kúsok - album INNA JAMDOWN, ktorý natočili priamo na Jamajke. Medial Banana sa predstavili na viacerých európskych festivaloch ako Sziget, Outlook či Reggae Camp, ale nezabúdajú ani domáce publikum.

Nezmeškajte skvelý koncert "powered by fans" cez Tootoot!

Wave Klub, hlavna 121, Prešov
Vstupenky: https://tootoot.co/sk/events/58b451cd4647340490424f69
20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.