Temné Kecy - Encore Live

Dátum: 5. Apr - 5. Apr
Miesto:Prešov
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Temné Kecy - Encore Live (Prešov)

Temné Kecy sú aktuálne najdrsnejšia a najpredávanejšia stand up comedy show na Slovensku o čom svedčia vypredané kluby a sály po celom Slovensku a stovky fanúšikov v každom meste. Premiérovo v Prešove odpália svoje najnovšie stand upy, ktoré ste určite nemohli ešte nikde vidieť ani počuť.

V zostave tých najdrsnejších komikov v hre Vás budú baviť
Ivo Ladižo Ladižinský
Jerry Veľmajster Szabó
Fučo Mariňák Rybička
Heňo Fačkovec

Vstupenky:
Classic 13€ - sedenie na komfortných stoličkách – bez stola
Exclusive 15€ - sedenie so stolom – Nutnosť rezervovania exkluzívneho sedenia na tel.č. 0908 400 200. Kapacita predstavenia obmedzená!

Vekové obmedzenie: 18+
Prístup aj pre vozičkárov.

Upozornenie: Pri rezervovaní exkluzívneho sedenia je potrebné mať lístok už zakúpený, pretože kapacita sedenia je obmedzená. Pri rezervovanom exkluzívnom sedení prosím o usadenie sa na rezervovanom mieste o 18:30, t. j. 30 minút pred začatím predstavenia Temné kecy.

ENCORE the club, Sabinovská 1, Prešov
Vstupenky: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/10301/temne-kecy-trip--presov
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.