Swan Bride & Queer Jane

Dátum:31. Mar - 31. Mar
Miesto:Prešov
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Swan Bride odohrajú päť exkluzívnych koncertov, na ktorých predstavia svoj nový, v poradí piaty, album.

Kapela, ktorá tento rok oslávila svoje prvé veľké jubileum, stihla za desaťročie na scéne koncertovať v zahraničí (Londýn, Bukurešť, Praha, Sofia a iné) a na najväčších slovenských a českých festivaloch. Predstavila sa fanúšikom Marilyna Mansona ako predskokan v rámci jeho Europe tour 2009 a zahrala si vo Viedni pred britskými kapelami The Foals či The Horrors. Okrem toho stihla pätica muzikantov natočiť niekoľko videoklipov. Pred kamerou sa má onedlho predstaviť aj vo filme, ktorý režíruje známy filmový dokumentarista Miro Remo. Žilinská zostava je známa suverénnymi koncertnými výkonmi a energickou pódiovou šou.

Prešovský koncert odohrá 31.3.2017 v centre nezávislej kultúry Wave. Swan Bride na koncertoch podporia vynikajúci Queer Jane, ktorí v decembri minulého roku vydali svoj druhý album s názvom Home. Queer Jane si počas XYZ-ročnej existencie stihli zahrať aj na Szigete, najväčšom festivale v strednej Európe. Frontman kapely Vľado Nosál na seba upozornil tiež spoluprácou s legendárnou kapelou The Brian Jonestown Massacre.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Wave Klub, hlavna 121, Prešov
Vstupenky: https://tootoot.co/sk/events/58b0349710950b0caca47e26
21:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.