Depeche Mode Party vo Vysokých Tatrách

Dátum:24. Mar - 26. Mar
Miesto:Vysoké Tatry
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Depeche Mode Party vo Vysokých Tatrách

Najvyššie položená Depeche Mode Party (minimálne) v Československu!
Chcete zažiť neopakovateľné dobrodružstvo?
Predstavte si nádhernú tatranskú prírodu, kopy snehu, partiu ľudí naladených na rovnakú DM-vlnovú dĺžku a hlavne trojdňovú nonstop party.
Ak ste na takéto dobrodružstvo pripravení, tak sa určite stretneme 24. - 26. marca 2017 v Horskom Hoteli Popradské pleso na prvej edícii najvyššie položenej DEPECHE MODE PARTY v Československu!

O zábavu sa postarajú:
DEPECHE MODE REVIVAL (Ústí nad Labem)
https://www.facebook.com/depeche.mode.revival/?fref=ts
OCTOBER - U2 REVIVAL
https://www.facebook.com/octobersk/
MFLS
https://www.facebook.com/MFLS-992686844086073/
DJ ŠKODIS
https://www.facebook.com/djskodis/?fref=ts
DJ MARTENS
https://www.facebook.com/DJ-Martens-395275197275950/?fref=ts

Vstupenky:
V cene vstupenky je ubytovanie od piatku do nedele v Horskom Hoteli Popradské pleso, vstup na koncerty, party a iné spoločenské aktivity, hotelová sauna a kaďa (nezabudnite si teda zobrať plavky).
Cena vstupenky: 35 euro na osobu
Vstupenku získate zaplatením vyššie uvedenej sumy
na číslo účtu: 0302433020 / 0900
IBAN: SK8009000000000302433020
do poznámky napíšete: DM Tatry a Vaše meno.
Ak budete platiť za viac ľudí, do poznámky napíšte aj ich mená.

Ubytovanie:
Každý, kto zaplatí vstupenku na uvedený účet, si môže registrovať ubytovanie na mailovej adrese: mirka.rockscape@gmail.com
Pre registráciu uveďte Vaše meno. Ak chcete byť s niekým konkrétnym na izbe, uveďte to do mailu, alebo pošlite spoločnú rezerváciu. Hotel bude pre Vás pripravený od piatkového rána.

Strava a pitný režim:
Hotel má vlastnú reštauráciu a bar s veľmi širokým sortimentom jedál (od raňajok po večerné obžerstvo) a nápojov (od čaju po Hennessy). Nosiť si vlastné jedlo a chlast je preto úplne zbytočné!. Ceny sú viac než priaznivé a ani v najmenšom nepripomínajú ceny v okolitých tatranských strediskách.

Horsky Hotel Popradske Pleso, PO BOX 12, Vysoké Tatry
20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.