Stand up comedy Prešov

Dátum:24. Mar - 24. Mar
Miesto:Prešov
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Stand up comedy Prešov

Skvelá, zábavná a inteligentná Stand up comedy show, ktorá v CNK Wave ešte divákov nesklamala, odštartuje svoje pokračovanie pod taktovkou Michaela Szatmaryho a jeho hostí v piatok 24.03.2016

Michael Szatmary - Stand Up Comedy je vyštudovaný politológ, dlhoročný televízny spravodajca, muzikant, ktorý zistil, že stres z chudoby je lepší ako ten pracovný a dnes sa preto venuje naplno humoru a malej dcére. Keby Jerry Seinfeld nebol starší a lepší, určite by sa učil od neho. Korene má v Transylvánii. Je teda štvrtinový upír. Štvrtinový preto, lebo ako vieme upíri neexistujú.

Tomáš Hudák patrí medzi najtalentovanejších humoristov súčasnosti. Pracoval v SME, Markíze a RTVS. Potom ako sa oženil so živou ženou sa rozhodol pre slobodu aspoň v zamestnaní. Svoje šialenejšie ja prezentuje v stand up comedy. A mimochodom, je to hrdý rodák z Čane.

Pavol Seriš je herec pôsobiaci v Brne, mím a tanečník a stand up komik v jednom. Ako jediný na Slovensku vie publikum rozosmiať pohybom a scénkami a zvukmi zo zvieracej ríše. Najnovšie behá so svojim programom po celom Slovensku a má obrovský úspech. Dokonca až taký, že si ho pozval do svojej manéže Bolek Polívka

Jakub Lužina Humorbot 3000 je vychádzajúca hviezda slovenskej stand up comedy. Vyštudoval bábkoherectvo, no deti by asi jeho rozčúlené metafory na dnešnú realitu nepochopili, rozhodol sa zabávať aj dospelých. Vytočí ho takmer všetko, hoci aj málo spenená káva.

Wave Klub, hlavna 121, Prešov
20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.