Filmový festival Ekotopfilm Envirofilm 2017

Dátum:16. Mar - 16. Mar
Miesto:Stará Ľubovňa
Kategória: Kino, filmy

Popis podujatia

Medzinárodný filmový festival EKOTOPFILM – ENVIROFILM, ktorého hlavnou témou je TRVALO UDRŽATEĽNÝ ROZVOJ, mieri v rámci tour po Slovensku aj do Starej Ľubovne. Uvidíme sa vo vašom Kine Tatra.
V našich filmoch nevystupujú slávni herci. Sú to ľudia, zvieratá či ekosystémy, ktorí sú negatívymi dopadmi na životné prostredie priamo ovplyvnení. Takisto ľudia, ktorí sa rozhodli meniť svoje okolie k lepšiemu a zachovať našu Zem aj pre ďalšie generácie. V neposlednom rade si hlavnú úlohu často zahrá matka príroda.

PROGRAM ŠTVRTOK: (16.3.2017):

16:00 AKO SA ZRODIL PRALES

17:00 MIKROPÔROD

18:00 MIMO PLÁTNA: Ako dostať Slovensko na európsku úroveň?

19:00 PÚŠTNA RUŽA

19:30 TAM NIEKDE V BANGLADÉŠI

20:30 BAOBABY MEDZI SÚŠOU A MOROM

Vstup na všetky filmy je ZADARMO. Okrem filmových dokumentov vám prinášame sprievodný program MIMO PLÁTNA, ktorý budú viesť naši hostia. Rozprávať sa budeme na zaujímavú tému, ktorú vám postupne predstavíme.
Taktiež sa v doobedných hodinách koná JUNIOR FESTIVAL, kde školáci (z vopred dohodnutých základných a stredných škôl) hravou formou načerpajú nové vedomosti.
Trailery na filmy a ďalšie informácie nájdete v DISKUSII. Sledujte nás :)

Kino Tatra Stará Ľubovňa, Farbiarska 35/7, Stará Ľubovňa
Vstupenky: http://www.ekotopfilm.sk/
16. Marca 2017 16:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.