Workshop: Business model pre tvoj nápad

Dátum:11. Mar - 11. Mar
Miesto:Bardejov
Kategória: Kurzy, školenia , Osobný rozvoj , Práca, podnikanie

Popis podujatia

Workshop: Business model pre tvoj nápad

Organizátor: O.Z. Kandelaber s podporou Sokratovho Inštitútu
Koordinátor: Marek Sabol
Lektor: Andrej Rybovic
Téma: Business model pre tvoj nápad
Workshop je zdarma, počet miest obmedzený
O čom to teda bude?

Workshop je pre ľudí, ktorí rozbiehajú vlastný podnikateľský nápad alebo chcú premeniť svoje hobby na biznis. Účastníci sa naučia pracovať s nástrojom Business model canvas. Dozvedia, ako majú identifikovať zákazníkov, aké marketingové kanály majú používať, ako využívať nové technológie pre zlepšenie práce a komunikácie so zákazníkom. Počas workshopu každý účastník vytvorí svoj vlastný biznis model a biznis stratégiu. Zároveň získate nové nápady, inšpiráciu, užitočné informácie, názory a spätnú väzbu od iných účastníkov.

Poznáte šikovných ľudí z východu, ktorí majú zaujímavé produkty, rozbiehajú/rozbehli podnikanie ale zišli by sa im vedomosti z marketingu alebo predaja? Zdieľajte, šírte, posuňte to ďalej...

PRIHLÁŠKA A VIAC INFO tu:
http://bit.ly/2l5iH7i

Koniec registrácie je 1.3.

Bardejov, Prešovský kraj, Slovensko, Bardejov
08:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.