Václav Novotný - AKO SPRÁVNE ORGANIZOVAŤ A RIADIŤ FIRMU

Dátum:10. Mar - 10. Mar
Miesto:Poprad
Kategória: Kurzy, školenia , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Ste manažérom, vlastníte alebo riadite firmu?
Plánujete si vytvoriť vlastnú firmu?
Chcete efektívne podnikať a mať svoju firmu pod kontrolou?

Lifestyle Academy Vás pozýva na exkluzívny vzdelávací workshop určený pre každého, kto chce vytvárať pozitívne podnikateľské výsledky a mať svoju firmu pevne v rukách.

Vzdelávací workshop
AKO SPRÁVNE ORGANIZOVAŤ A RIADIŤ FIRMU
Čo potrebuje manažér, aby mal firmu pod kontrolou?

Piatok, 10.3.2017, 17:30 - 19:30
FABRIKA POPRAD

PaedDr. VÁCLAV NOVOTNÝ- uznávaný expert v oblasti riadenia a organizovania firmy a zakladateľ konzultačnej spoločnosti Consult Point s.r.o. prijal naše pozvanie a 10. marca odovzdá v Poprade cenné informácie pre tunajších podnikateľov.

Obsah workshopu:
- Manažér a jeho nanažérske nástroje
- Bonusová téma

Otázka „Ako mať dianie vo firme úplne pod kontrolou a nemusieť pritom stále o všetkom rozhodovať?” je otázkou, ktorá otvorene alebo podvedome trápi nejedného majiteľa a manažéra. Čo teda má v rukách, aby nemusel všade byť, všetko stále vysvetľovať a kontrolovať, a to v neustálom zhone a strese? Aké má manažérske nástroje?

Účastníci tohto workshopu majú jedinečnú príležitosť získať veľa cenných, maximálne efektívnych a motivujúcich informácii získaných z praxe, ktoré sú pre novodobé podnikanie a bezstresové manažovanie veľmi dôležité.

Na workshope sa budeme venovať aj téme, ktorá pri registrácii získa najviac Vašich hlasov. Nech sa páči, registrujte sa na workshop a nezabudnite zakliknúť Vašu bonusovú tému:

REGISTRÁCIA TU: http://www.salemark.eu/archives/6523
Viac informácii: 0907 514 608

Cena workshopu s registráciou do 28.2: 25 € /potom 30 €

www.LAcademy.sk
0907 514 608

Lifestyle Academy, Dlhé hony 4588/1, Poprad
Vstupenky: http://www.salemark.eu/archives/6523
17:30

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.