Koncert HPD

Dátum: 7. Mar - 7. Mar
Miesto:Prešov
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Srdečne Vás pozývame na koncert HPD.
Zoskupenie HPD tvorí Miloš Humeník, Dušan Papp a Ľubo Dvorščák. Ich hosťom bude speváčka Veronika Husovská. Okrem starších skladieb sa môžete tešiť na predstavenie ich novej tvorby.

Účinkujú:
Miloš Humeník – elektrická gitara,
Dušan Papp – basová gitara, barytónová gitara,
Ľubo Dvorščák – bicie nástroje
a
hosť Veronika Husovská – spev

Vstupné: 5 eur
Počet vstupeniek je obmedzený, preto je potrebné vopred si ich rezervovať na info@literarnakaviaren.sk alebo na tel. č.: 0905 688 665 a zakúpiť si ich môžete u nás vo VIOLE.
Platnosť rezervácie vstupeniek končí 24 hodín pred konaním podujatia. Ak rezervované vstupenky nebudú vyzdvihnuté v tejto lehote, budú zaradené do predaja.

ViolaPrešov, Tkáčska 2, Prešov
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.