Večer s Absyntom

Dátum: 1. Mar - 1. Mar
Miesto:Prešov
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Vydavateľstvo Absynt bolo založené s cieľom prinášať na slovenský knižný trh svetovú reportážnu literatúru a fotografiu. Jeho ambíciou je vydávať knihy autorov, ktorí získali ocenenia za svoju tvorbu alebo boli ocenení významnými organizáciami za boj o ľudské práva.
Rozhodnutie vydávať predovšetkým reportážnu literatúru bolo určené najmä aktuálnosťou tém a ich dôsledným spracovaním - objektívnym prístupom, hľadaním zmierenia a odvahou autora neuspokojiť sa s frázami, ktoré sa núkajú pri hľadaní zložitejších a nejednoznačných odpovedí. https://www.absynt.sk/
Vydavateľstvo - jeho zámery i nové tituly - príde do VIOLY predstaviť jeho spoluzakladateľ
Juraj Koudela

VSTUP VOĽNÝ

Miesta si môžete rezervovať na
info@literarnakaviaren.sk / 0905 688 665
Rezervované miesto je potrebné obsadiť minimálne 30 min. pred začiatkom podujatia, v opačnom prípade nárok na rezerváciu miesta zaniká.

ViolaPrešov, Tkáčska 2, Prešov
18:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.