Spišské Handmade Trhy na Čingove

Dátum:18. Jun - 18. Jun
Miesto:Smižany
Kategória: Folklór, tradície , Hobby, remeslá, tvorivé dielne , Jarmoky, trhy, burzy

Popis podujatia

Rozhodli sme sa zorganizovať „Spišské Handmade Trhy“ v krásnych priestoroch letnej záhrady Wellness a Kongres Hotela Čingov, ktorý sa nachádza priamo v Slovenskom Raji blízko Spišskej Novej Vsi. Pri peknom počasí bude akcia na vonkajšej terase a záhrade, keby nás prekvapil dážď, trhy sa presunú do vnútorných priestorov. Ponúkame Vám možnosť predávať svoje vecičky, šperky, obrazy, výrobky, dekorácie, jedlo, pitie, zaváraniny, čokoľvek. Ak máte záujem, môžete aj workshopovať. 

Očakávame veľkých aj malých návštevníkov. Pre skvelú náladu celej rodiny aj s deťmi sme pripravili z každého rožku trošku: 

Ochutnávka vín – VinoDecant
Domáce lakocinky: klobásy, chlebík, koláče,...
Detský kútik
Maľovanie na tvár 

Sprievodný program:
14:00 – 18:00 Ľudová hudba Romana Barabasa
16:00 Tombola

„Spišské Handmade Trhy“ sa konajú tretí krát na Slovensku. Prezentuj svoje vlastné výrobky. Priestor v rozmeroch 2 x 2 m obsahuje jeden stôl 1,75 x 0,80 m a stoličky. 

Pre bližšie informácie prosím pošlite mail aj s fotkami Vašich prác na handmade.trhy@gmail.com

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.