Moonlight Breakfast

Dátum:24. Apr - 24. Apr
Miesto:Košice
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Kapela Moonlight Breakfast v Kasárňach/Kulturparku!!!

Tento urbánny, drsný avšak sofistikovaný elektro, beat urban, nu-jazz a swing mix vo vás určite rozprúdi pohyb. Bazookove hudobné vzdelanie a bohaté skúsenosti z vystúpení sú predpokladom jeho unikátneho prístupu k hudobnej produkcii. Hudobné zoskupenie Moonlight Breakfast vytvára jedinečný zvuk, ktorý dokáže upútať pozornosť širokého a rozmanitého publika, a práve preto sa táto hudobná skupina dostala na výslnie medzinárodnej hudobnej scény.

Dvadsiateho prvého októbra vydali dlho očakávaný druhý album „Time“, do ktorého sa im podarilo do mixu zakomponovať niekoľko nových prvkov, čím upgradovali zvuk a upevnili tak svoje jedinečné postavenie.
Vydaný album získal niekoľko skvelých posudkov a najvyššie ohodnotenia zo strany medzinárodných hudobných kritikov. V Rumunsku, vo svojej rodnej krajine, spôsobili taký rozruch, že prvé vydanie je už vypredané.

Svoj úplne prvý koncert uskutočnili pre 35.000 divákov ako predkapela pre Jamiroquai. Získali ocenenie “Najlepšia hudobná skupina” na podujatí the Elle Style Awards a riaditeľ top rozhlasovej alternatívnej stanice vyhlásil, že majú “najlepšiu hudobnú tvorbu predávanú v zahraničí ”. Posledné štyri roky vystupovali po celej Európe, upevňujúc tak svoju neustále sa rozširujúcu základňu fanúšikov. Súčasťou ich predstavení je aj veľkolepá 3D video mapping show, ktorá dotvára celkový dojem, rovnako ako aj skutočnosť, že všetci účinkujúci sú talentovaní hudobníci, ktorí zvládajú hru na niekoľkých nástrojoch, takže na pódiu je rušno a to je jednoducho niečo, čo si nemôžete nechať ujsť.

Zloženie kapely Moonlight Breakfast:
Bazooka - producent, bubeník, klávesy, klarinet
Christie - vokály, klávesy, sampler
Adita - klávesy, gitara, sampler
Dan - vizuálny umelec

Vstupné: 6€ v predpredaji a 8€ v deň podujatia

K13 - Košické kultúrne centrá, Kukučínova 2, Košice
19:30

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.