PUCUNG 2017

Dátum: 1. Apr - 1. Apr
Miesto:Košice
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Všetci vidíme, že korupcia rozožiera túto krajinu. Všetci vieme, čo by sa malo zmeniť. Ale len pár ľudí dokáže nájsť odvahu a pokúsi sa s tým niečo spraviť.

Druhý ročník multižánrového protikorupčného festivalu Pucung je miestom, kde sa stretnú ľudia, ktorí nechcú byť ticho. Zmesou umenia, humoru, inšpiratívnych myšlienok a debát preto budeme hľadať odpoveď na otázku ➼Čo stojí odvaha?

✪ VYSTUPUJÚ: Jana Kirschner, Katka Koščová, Lost Clusters

✪ DISKUTUJÚ: Róbert Bezák, Michal Havran, Lucia Žitňanská, Marek Vagovič, Zuzana Hlávková, Marián Leško a ďalšie osobnosti

Viac na www.pucung.sk

Festival organizuje Nadácia Zastavme korupciu
Partnerom festivalu je HOTEL YASMIN

Tabačka Kulturfabrik, Gorkého 2, Košice
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=158307
14:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.