Stand up Comedy Vol. 6

Dátum:25. Mar - 25. Mar
Miesto:Košice
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Stand up Comedy Vol. 6

S veľkou porciou humoru a zábavy prichádzajú do Kasární/Kulturparku tí najlepší stand-up komici, aby publikum opäť dobre pobavili. Na ich improvizačné predstavenie sa už môžu ich priaznivci tešiť a zabezpečiť si vstupenky, ktorých nie je napodiv nikdy dosť. Je to asi tým, že si ich vystúpenia ľudia obľúbili.

Ani tentoraz nebude chýbať Michael Szatmary, ktorý nezostane na pódiu sám. V Košiciach ho budú sprevádzať Tomáš Hudák, Pavol Seriš a Jakub Lužina. Štvorica zabávačov ponúkne Stand Up Comedy vol. 6 v sobotňajší večer 25. marca o 20:00 hod.

Aj keď jednotlivých komikov mnohí už dobre poznajú a určite si nenechajú ujsť príležitosť stretnúť sa s nimi znova a znova, predstavme si ich aspoň v krátkych charakteristikách.

Michael Szatmary je vyštudovaný politológ, dlhoročný televízny spravodajca, muzikant, ktorý zistil, že stres z chudoby je lepší ako ten pracovný a dnes sa preto venuje naplno humoru a malej dcére. Keby Jerry Seinfeld nebol starší a lepší, určite by sa učil od neho. Korene má v Transylvánii. Je teda štvrtinový upír. Štvrtinový preto, lebo ako vieme upíri neexistujú.

Tomáš Hudák patrí medzi najtalentovanejších humoristov súčasnosti. Pracoval v SME, Markízu a RTVS. Potom ako sa oženil so živou ženou sa rozhodol pre slobodu aspoň v zamestnaní. Svoje šialenejšia ja prezentuje v stand up comedy. A mimochodom, je to hrdý Košičan.

Pavol Seriš je herec pôsobiaci v Brne, mím a tanečník a stand up komik v jednom. Ako jediný na Slovensku vie publikum rozosmiať pohybom a scénkami a zvukmi zo zvieracej ríše. Najnovšie behá so svojim programom po celom Slovensku a má obrovský úspech. Dokonca až taký, že si ho pozval do svojej manéže Bolek Polívka

Jakub Lužina je vychádzajúca hviezda slovenskej stand up comedy. Vyštudoval bábkoherectvo, no deti by asi jeho rozčúlené metafory na dnešnú realitu nepochopili, rozhodol sa zabávať aj dospelých. Vytočí ho takmer všetko, hoci aj málo spenená káva.

Vstupné: 7€ v predpredaji / 10€ na mieste

K13 - Košické kultúrne centrá, Kukučínova 2, Košice
Vstupenky: http://ticketware.eu/p/4m5c
20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.