Ľudová zábava košických vysokoškolákov 2017

Dátum:15. Mar - 15. Mar
Miesto:Košice
Kategória: Folklór, tradície , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Vysokoškolské párty v NOISE Aréne pokračujú ďalšou párty stredou v netradičnom rytme :-) Veľmi dobre vieme, že aj keď si v podnikoch ideš svoj štýl, v skutočnosti by si v clube chcel počuť všetky gadžibálové hity a ľudovky, a ako sa "ponašim hutori - opic sebe pysky pri šaľenej zabave".

Preto sa môžete tešiť všeci Zempľinčani,Šarišani,a Spišaci,Sotaci,Pujdaci,Rusnaci, a Hutoraci,a Mantaci,a Goraľe,a Romale, bo s Košičanmi sebe možece - Vypic a žic! ... už v stredu 15.3.2017 v NOISE!

Hudobne ťa tými najlepšími ľudovkami ale aj CZSK a tanečnými gadžibálovými hitmi zabaví Dj Little!

Ľudová zábava košických vysokoškolákov
Streda | 15.03.2017 | NOISE Aréna
Dj Little | vstup 3€ (isic 2€)

Noise Arena, Štúrova 44, Košice
22:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.