HalmiBusiness: Ako motivovať ľudí vo svojom tíme

Dátum:14. Mar - 14. Mar
Miesto:Košice
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

HalmiBusiness: Ako motivovať ľudí vo svojom tíme

---> rezervuj si lístok na https://goo.gl/rwgtmq

Vedieš tím ľudí a nevieš, ako ich motivovať k dosahovaniu lepších výsledkov? Návod, ako pracovať s motiváciou zamestnancov v tíme ti na marcovej HalmiBusiness prednáške / workshope prezradí skúsený kouč a mentor Richard Rovinský. A ty sa tak budeš môcť stať zmenou, ktorú chceš vidieť vo firme.

KEDY: v utorok 14. marca o 18:00
KDE: v HalmiSpace, Hlavná 21, Košice
CENA LÍSTKA vrátane prednáškových materiálov: 5 € predpredaj / 10 € v deň konania

REZERVÁCIA LÍSTKOV na https://goo.gl/rwgtmq
Lístky sú v predaji v HalmiSpace.

Na prednáške s krátkym workshopom sa naučíš:
- ako pracovať s motiváciou zamestnancov,
- ako používať vnútornú motiváciu ku dosiahnutiu lepších výsledkov,
- ako motiváciu chápu rôzne generácie.

Každý z nás môže chápať motiváciu málinko odlišne. Preto je nutné si definovať čo naozaj ľudí motivuje. Niektoré motivačné faktory sú v dnešnom svete používané nesprávne a tým vytvárajú deštrukčné prostredie. Následkom čoho ľudia mnohokrát vyhoria a nakoniec podajú výpoveď. Na tejto HalmiBusiness prednáške ťa Richard Rovinský naučí, ako používať najdôležitejšie motivačné
nástroje a ako ich používať správne, aby si nimi vytvoril kreatívne prostredie, v ktorom sa ľudia cítia bezpečne a sú výkonnejší.

Prines si dobrú náladu, otvorenú hlavu a chuť naučiť sa niečo nové!

O podobných podujatiach a mnohých iných ťa radi informujeme emailom, stačí sa prihlásiť na odber nášho newslettra na www.halmispace.sk/newsletter

HalmiSpace, Hlavná 21, Košice
Vstupenky: https://goo.gl/rwgtmq
18:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.