Trh práce 2017

Dátum:27. Feb - 27. Feb
Miesto:Košice
Kategória: Práca, podnikanie , Prednášky, semináre, besedy , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

V pondelok 27. februára 2017 sa v Košiciach uskutoční Trh Práce Americkej obchodnej komory na Slovensku, a to už po dvanástykrát!

Trh Práce 2017:
- otvára dvere spoločnostiam a ľuďom, ktorí hľadajú novú prácu alebo pracovnú stáž, poskytuje tak pohodlný prístup k mnohým vychyteným pozíciam
- predstavuje miesto, kde sa spájajú príležitosti s poprednými medzinárodnými a miestnymi spoločnosťami
- prináša možnosť získať praktické skúsenosti vo svojom odbore a rozšíriť si svoje teoretické vedomosti o praktické skúsenosti
- tešiť sa môžete aj na rôzne prezentácie, workshopy, či diskusie, vďaka ktorým si budete môcť zvýšiť svoje šance na pracovnom trhu.

Všetky potrebné informácie o podujatí nájdete taktiež na webstránke http://www.amcham-jobfair.sk/sk/id/12

DoubleTree by Hilton, Hlavná 1, Košice
09:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.