Začni podnikať z ničoho

Dátum: 4. Mar - 4. Mar
Miesto:Košice
Kategória: Kurzy, školenia , Práca, podnikanie , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Dá sa začať podnikať len tak, z ničoho? Áno! Vlastne nie… Nie úplne. Som totiž presvedčený, že každý má NIEČO, s čím môže začať. Veď aj garážové firmy mali aspoň garáž. Možno ty ju nemáš a nemáš ani peniaze. Ale máš niečo, čo si za peniaze nekúpiš! Máš talent, máš nápady, máš skúsenosti, máš nejaké zručnosti. Stačí, že si komunikatívny, alebo si empatický, smelý, trpezlivý, disponuješ dobrými organizačnými schopnosťami či vodcovskými vlohami. A mohol by som pokračovať ďalej.

Každý má nejakú vlastnosť, na ktorej môže začať budovať svoje podnikanie. Nie každý však o nej vie… Na školení „začni podnikať z ničoho“ ti pomôžem odhaliť tvoj potenciál a ukážem ti, ako zrealizovať kreatívne nápady tak, aby začali zarábať peniaze. Naučím ťa uvažovať inak, pozerať sa na veci s nadhľadom a optikou tvojich potenciálnych zákazníkov. Tiež prezradím, ako vytvoriť zaujímavý produkt či službu. Získaš svoj biznis plán nakreslený pomocou myšlienkovej mapy, ktorý budeš môcť okamžite použiť.

O ČOM JE TENTO KURZ?
Pomôžem ti pochopiť vzorce, ktoré vytvárajú hodnotu. Dozvieš sa, ako si zadefinovať cieľovú skupinu, ako osloviť svojich potenciálnych klientov a ako si budovať databázu zákazníkov. Do čoho sa naozaj oplatí investovať a ako získať nielen kreatívne nápady ale aj peniaze pre svoj biznis.

CIEĽOVÁ SKUPINA:
študenti, nespokojní zamestnanci, začínajúci živnostníci, ktorí potrebujú naštartovať alebo reštartovať svoje podnikanie, dlhodobo nezamestnaní…

VSTUPNÉ: 69€ na osobu, platba vopred na faktúru

TERMÍN: sobota, 04. marec 2017

REGISTRÁCIE JE NUTNÁ: www.kouc.club/workshop/#registracia

WORKSHOP VEDÚ: Tomi Gebe, certifikovaný kouč, mentor, lektor a social media marketér, zakladateľ Kouč.club - osobný rozvoj, online marketing a mentoring a Andrea Winslow infopodnikateľka, koučka osobného rozvoja a mentorka, zakladateľka populárnej komunity Mladý podnikateľ.

PRINESTE SI: skvelú náladu! Tešíme sa na Vás! :-)

VIAC INFO A ĎALŠIE AKCIE:
www.kouc.club/workshop
www.andreawinslow.sk/workshopy/

Coworking Košice „co-Šicke“, Hlavna 93, Košice
Vstupenky: http://www.kouc.club/workshop/#registracia
09:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.