Unplugged v Pape - From the Six

Dátum: 3. Mar - 3. Mar
Miesto:Košice
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Unplugged v Pape pokračuje ďalším koncertom!

Priaznivci našich unplugged koncertov v komornej atmosfére pavilónu Papa sa tentoraz môžu tešiť na mladú košickú melodic rock/metalovú kapelu From the Six.

Zmiešaná formácia funguje od februára minulého roka a v kompletnej zostave začala hrať až od júla. Tvoria ju Kristián Kohút – spev, Jakub Balog – gitara, Peter Kelbel – gitara, Boris Goga – basa a Aďka Vargovčíková. Hudobne ich najviac ovplyvnili a ovplyvňujú interpreti ako Avenged Sevenfold, Bullet for My Valentine, Bring Me the Horizon či Guns and Roses. Vo svojom repertoári majú niekoľko vlastných skladieb, ktoré na koncertoch dopĺňajú covermi. V blízkej budúcnosti plánujú nahrať demo a neskôr aj prvé EP. Ich cieľom je tvrdo pracovať na vydaní svojho prvého albumu.

Vstup: voľný

Tešíme sa na Vás :)

K13 - Košické kultúrne centrá, Kukučínova 2, Košice
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.