Minifest európskych rozprávok

Dátum:25. Feb - 26. Feb
Miesto:Košice
Kategória: Deti a rodina , Hudba, festivaly, koncerty , Kino, filmy

Popis podujatia

Najväčší a najznámejší filmový festival na Slovensku – Art Film Fest, ktorý oslávi tento rok 25. výročie a do Košíc opäť prinesie kvalitnú svetovú kinematografiu, prináša do Kasární/Kulturparku MIinifest európskych rozprávok pre našich najmenších divákov!

V Kasárňach/Kulturparku v rámci predfestivalového programu Európske filmy pre deti návštevníci uvidia zaujímavé filmy v dňoch 25. a 26. februára, pričom otváracím filmom obidvoch dní bude rodinná komédia Fiddlesticks so začiatkom o 10:00 hod.

V rámci predfestivalového programu Európske filmy pre deti diváci uvidia 25. februára celkovo tri tituly – Fiddlesticks (Nezmysel) o tom, ako sa zmenil ľuďom život v meste, ktorí mali testovať nové produkty, Kôň na balkóne – neobyčajný príbeh chlapca s ľahším autizmom a Bubulín o chlapcovi s kilogramami navyše, ktorý hľadá mužský vzor. V nasledujúci deň, 26. februára, sú pripravené snímky Fiddlesticks, Bosorkina dcéra o čarodejnici s nadprirodzenými schopnosťami a Príbeh detí a filmu – prvý celosvetový film o deťoch z pohľadu globálnej kinematografie, zostavený z 53 filmov z 25 krajín sveta.

Tešíme sa na Vás :)

Vstupné na všetky filmy: 1€

K13 - Košické kultúrne centrá, Kukučínova 2, Košice
25. Februára 2017 10:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.