Koláčová párty & kozmetika

Dátum:23. Feb - 23. Feb
Miesto:Košice
Kategória: Osobný rozvoj , Prednášky, semináre, besedy , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Koláčová párty & kozmetika

Jedinečná kombinácia jedla a krásy už 23.2.2017 v Coworkingu Košice.

Príďte ochutnať kávu s hubou Reishi, inšpirovať sa chutnými receptami s možnosťou ich ochutnávky - vo všetkých budú použité tzv. superpotraviny ako sú Spirulina a Reishi.

Budete mať možnosť vyskúšať napríklad aj Spirulinovú pleťovú masku, ktorá má výrazný anti-ageing efekt, podporuje rejuvenizáciu (omladenie) buniek pokožky. Po jej aplikácii sa pleť zjemní, vyhladí, nadobudne potrebnú hydratáciu.

Tešíme sa na Vás.
#kolacovaparty #cosicke #coworking #kosice #dxn #kolace #party
Podujatie je bezplatné, ale počet miest je limitovaný a preto je potrebné sa prihlásiť: https://goo.gl/forms/W66aIsAzlPNX8TmQ2

Coworking Košice „co-Šicke“, Hlavna 93, Košice
17:30

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.