Ako sa jazyky učia polygloti Kino Úsmev

Dátum:22. Feb - 22. Feb
Miesto:Košice
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Trápite slovnú zásobu a gramatické pravidlá cudzieho jazyka, ale zasekli ste sa na mŕtvom bode? Hľadali ste pomoc v kurzoch, ale nedočkali ste sa progresu? Jazyková mentorka Lýdia Machová pozná cestu k vášmu malému Babylonu. V pútavej prednáške priblíži metódy polyglotov - ľudí, ktorí ovládajú viac ako päť jazykov a ktorými sa môžete inšpirovať pri učení sa. Ukáže, ako to zvládnete aj sami - vo vlastnej réžii bez kurzov, škôl a zbytočného bifľovania.

Lýdia Machová bude zanietene rozprávať o tom:
- kto sú polygloti a aké sú spoločné znaky ich metód učenia sa
- ako sa naučiť viacero jazykov
- odhalí princípy efektívneho učenia sa
- ako si tieto triky jednoducho osvojiť a zaradiť ich do každodenného života
- ako napraviť neefektívne zvyky z kurzov či školy

Lýdia Machová
ovláda plynule sedem cudzích jazykov. Lýdia je vyštudovaná tlmočníčka a jazyková mentorka. Tlmočila okrem iného bývalú prvú dámu pani Gašparovičovú na samite 5 prezidentov, ako aj svetoznámych rečníkov Tonyho Robbinsa a Briana Tracyho. Počas štúdia angličtiny a nemčiny sa sama naučila po španielsky a po poľsky, a neskôr aj po francúzsky, rusky a jazyk esperanto. Prednáša na medzinárodných konferenciách a jej seminároch.

22. 2. (streda)
Štart: 20:00 hod.
Vstup: 5€ v predpredaji v pokladni Kina Úsmev každý deň od 17:00 do 20:00

Partneri: Radio_FM, kamdomesta, Dobré noviny, Culty

Kino Úsmev, Kasárenské Námestie 1, Košice
20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.