ZORÁN

Dátum: 4. Apr - 4. Apr
Miesto:Rimavská Sobota
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Pozývame Vás na dvojhodinový koncert maďarskej hudobnej legendy, Zorána Sztevanovitya, ktorý bude 4. apríla o 19.00 hod. v Dome kultúry v Rimavskej Sobote. Vstupenky si môžete zakúpiť v MsKS Rimavská Sobota a v Kníhkupectve Mihálya Tompu na Hlavnom námestí.
Koncz Zsuzsa nagysikerű novemberi fellépése után április 4-én a magyar zenei élet másik ikonikus alakja, Sztevanovity Zorán ad koncertet a rimaszombati kultúrházban. A Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas előadóművészt Sipeki Zoltán gitárvirtuóz, Gátos Iván zongorista, Csányi István szaxofonoművész és három vokalista hölgy – Óvári Éva, Kabelács Rita és Péter Barbara – társaságában láthatjuk majd a színpadon. A kétórás koncertre jegyek elővételben a Tompa Könyvesboltban és a Rimaszombati VMK-ban (már) kaphatók.

Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota, Rimavská Sobota
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.