Stretnutie priateľov CK Sancho TOUR 2017

Dátum:31. Mar - 2. Apr
Miesto:Horná Lehota
Kategória: Prednášky, semináre, besedy , Osobný rozvoj

Popis podujatia

Stretnutie priateľov CK Sancho TOUR 2017

Drahí priatelia.
Opäť pripravujeme pre Vás ,,tradičné,, Stretnutie priateľov CK SANCHO TOUR. Termín stretnutia bude víkend 31.3. až 2.4. 2017. Miesto stretnutia je chata Trangoška v Nízkych Tatrách.
Opäť sa môžte tešiť na množstvo premietaní filmov a fotiek nielen z našich ciest a tradične tento víkend spojíme aj s turistikou a športom v krásnej prírode.


Predbežný program premietaní:

Patrik Dekan – Kambodža, Vietnam a Thajsko
Ivan Janovic – Vertikálne lezenie v ľade
Jozef Vikarský, Stanislav Tomka – Grónsko
Ďalších premietajúcich budeme postupne dopĺňať. Ak máte záujem niečo premietnuť zo svojich ciest kontaktujte nás na info@sanchotour.sk.

Pozor!!! V sobotu poobede tu bude opäť možnosť návštevy Jaskyne mrtvých netopierov v masíve Ďumbiera !

Záujemci o prehliadku jaskyne ozvite sa čo najskôr aby sme mohli zarezervovať vstup.

Ubytovanie je zaistené v 5 až 8 posteľových izbách chaty Trangoška.

Pozor, zmena oproti minulým ročníkom, rezervácia ubytovania priamo cez stránku chaty Trangoška www.trangoska.sk Kto prvý príde, prvý berie najlepšie možné izby!!!!

Tešíme sa na Vás.

Váš Sancho Tour team.

Chata Trangoška, Nizke Tatry Chopok Juh, Horná Lehota
16:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.