JANA URIEL Kratochvílová 2017

Dátum:18. Mar - 18. Mar
Miesto:Banská Bystrica
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

JANA URIEL Kratochvílová & Illuminati.ca

Kapelníkom skupiny Illuminati.ca je Jirka George Hrubeš, bubenícka legenda z Pražského výběru, inak Janin partner v súkromí, na scéne a pri skladaní novej muziky. Súčasné zloženie skupiny dopĺňajú hitmaker a multiinštrumentalista Pavel Trnavský (keyboard a perkusie), David Pavlík (gitara) a Jan Pokorný (basgitara). Jana nazýva ich hudobný štýl Quantum Rock. Recenzenti ho charakterizujú napr. ako „zkřížení melodického andělského rocku s anarchickým hard core“.
Podiovú show dopĺňa performérske dada duo/trio MetaDance. Hnacím motorom celého projektu je samozrejme hlavná osoba – Jana Uriel, mnohorozmerná osobnosť, vždy originálna vo svojom speváckom prejave, textoch i vonkajšej vizáži, a s darom humornej a bystrej komunikácie s publikom. Na koncerty skupiny chodia v posledných rokoch hlavne mladšie generácie, ale i rockoví pamätníci. Pre nich má nadčasové hity ako Publikum tvé jsem já, Copánky/Korálky spásy a samozrejme V stínu kapradiny. Okrem toho sú v programe hlavne skladby z posledného desaťročia - výber z množstva albumov, i tých, ktoré ešte len výjdu v roku 2017.
Jej vystúpenie prináša vždy niečo nového a neuveriteľne dynamického a vzrušujúceho pre všetky zmysly! Svojim spontánnym prejavom, kostýmami a líčením predbieha neustále dobu. Spolu s bytostne prirodzenou dynamickou pohybovou kulturou, zmyslom pro humor, záujmem o mystiku a filozofiu priťahuje záujem ľudí v Čechách, na Slovensku i kdekoľvek vo svete, kde sa objaví.


Záhrada - Centrum nezávislej kultúry, Námestie SNP 16, Banská Bystrica
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.