Stravovanie podľa 5 elementov v Brezne

Dátum: 8. Mar - 8. Mar
Miesto:Brezno
Kategória: Kurzy, školenia , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

STRAVOVANIE PODĽA 5 ELEMENTOV (FÁZ)
alebo AKO ZDRAVO JESŤ A NEZBLÁZNIŤ SA Z TOHO :-)

V súčasnosti sa všade hovorí o tom, že sa musíme zdravo stravovať. A tak tí z nás, ktorí si to vzali k srdcu, sa začnú snažiť o zdravé stravovanie. Po mnohých článkoch a knihách zistíme, že jedni vravia to, iní zasa tamto. Toto by sme mali, tamto by sme nemali, toto je úplne super potravina a zaručene z toho schudneme..... A tak podobne.
To čo funguje jednému, nemusí druhému. Sme jedineční a každý typ človeka môže znášať stravu inakšie.
Ale stravovanie nie sú diéty. Schudnúť ešte neznamená, že budeme zdraví. A žiadna „superpotravina“ nevyrieši za nás všetko. A tamto „zaručene schudnete“ tiež bohužiaľ neplatí. Jedzte veľa bielkovín, aby ste mali svaly! To tiež nie je cesta, lebo naše telo funguje prevažne zo sacharidov a v menšej miere z bielkovín a tukov.

Mnoho ľudí sa zľakne, že keď musí zdravo jesť, musí úplne všetko vylúčiť, nakúpiť samé zdravé a bio potraviny z bioobchodov a minie na to celý majetok.

Ako teda začať? Čo máme robiť a ako sa z toho nemáme zblázniť?

KEDY: 8.3. 2017 v stredu o 17,30 hod
ZA KOĽKO: 12,- €
KDE: Jedáleň Bodega, Nám. M.R.Štefánika 32, Brezno
NAHLASUJTE SA: Mirka Palacková, 0948 463522 ,
tiandezvolen@gmail.com

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.