PACI PAC

Dátum:19. Feb - 19. Feb
Miesto:Žarnovica
Kategória: Deti a rodina , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Mesto Žarnovica pozýva všetky deti a rodičov na hudobno- zábavný koncert PACI PAC, ktorý sa bude konať 19. 2.2017 o 16.00 hod. v Kultúrnom dome v Žarnovici. PACI PAC predstavia svoj vynovený program pre deti. Nebudú chýbať pesničky z ich prvého DVD a pridajú aj novučičké z DVD – Pesničková encyklopédia. S deťmi si urobia vláčik, zahrajú sa na opicu, slona, skrátka vybláznia sa pri chytľavých pesničkách PACI PAC. Na záver sa spolu odfotia a ako už býva u nich zvykom, deti neodídu naprázdno.
Cena vstupenky je 6,- €. Zakúpiť si ich môžete v predpredaji od 10.2.2017 v Mestskej knižnici alebo v deň koncertu od 15.00 hod. vo vestibule Kultúrneho domu.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.