Katarína Máliková & ansámbel Koncert 2017

Dátum:18. Feb - 18. Feb
Miesto:Banská Bystrica
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Katarína Máliková & ansámbel: Banskobystrický krst CD Pustvopol

Katarína Máliková je mladá a ambiciózna skladateľka, ktorá rolu speváčky a klaviristky strieda s tvorením originálnych skladieb a aranžmánov ľudových piesní. Žáner, ktorý tvorí sa pohybuje na hrane artpopových kompozícií s nádychom baroque minimal a new world music. Stavia na základoch klasického remesla, ktoré nadobudla počas štúdia hudobnej kompozície a hry na klavíri. Hudba, ktorú prináša na svojich koncertoch miestami znie až scénicky, ale pestrými hlasovými polohami a kódom tradície v každej piesni sa hlási ku slovanským koreňom.

Katarína pochádza z Polomky na Horehroní a jej debutový album s názvom Pustvopol vyšiel v novembri v 2016 v Slnko records.

Katarína Máliková - spev, vokály, klavír a klávesové nástroje, syntetizátory, píšťalka, perkusie - tamburína, triangle, sampler
Katarína Turčinová - priečna flauta, zobcová flauta, fujara
Andrej Turčin - 1.husle
Žaneta Mariňáková - 2.husle, tamburína
Janko Tomek - kontrabas a basgitara
Klaudia Kosmeľová - klavír
Ondrej Druga - akordeón, spev
Ozo Guttler - bicie a perkusie

Vstupné : predpredaj 8 eur
miesto : 10 eur

Voľné sedenie : kapacita 150 miest

predpredaj : https://inviton.sk/event/katarina-malikova-ansambel

Záhrada - Centrum nezávislej kultúry, Námestie SNP 16, Banská Bystrica
Vstupenky: http://bit.ly/pustvopol-bb
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.