Modré hory & Roland Kánik / Aby Wolf Koncert 2017

Dátum:16. Feb - 16. Feb
Miesto:Banská Bystrica
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Je tu ďalší rok a ďalší hostia Modrých hôr z veľkej Ameriky.

Po minulé roky si na Slovensko zavolali viacerých šracov spoza veľkej mláky (Ceschi, Andy The Doorbum, Bleubird, Cars and Trains a tak ďalej) a tentokrát si zavolali dámu z Minneapolisu, čo počúva na meno Aby Wolf a spieva tak pekne, že Modráky sa už nevedia dočkať, keď s ňou budú zdieľať stage. A zastavia sa spolu aj v Banskej Bystrici v Záhrade. Žáner zas raz nevedia ozrejmiť, je to atmospheric, čo znie miestami ako elektropop? Alebo niečo iné? Je to jedno, lebo je to skvelé!

Aby Wolf, zázrak z Ameriky, kuk sem: https://abywolf.bandcamp.com/ tu je všetko a slová sú zrazu zbytočné.

Modré hory chystajú album "Luxus klan" a pár skladieb zahrajú aj z neho. Bude s nimi aj Roland Kánik. Budú beaty, rýmy, klávesy, sranda a všetko.
Pred pár rokmi sa Modráky cítili super v Záhrade a tak nejak veria, že to tak bude aj v ten februárovy štvrtok, keď s nimi Aby Wolf odštartuje ich spoločnú
mini šnúru po Slovensku.

Vidíme sa 16.2.2017!
Modré hory a Roland Kánik a samozrejme Aby Wolf.

Záhrada - Centrum nezávislej kultúry, Námestie SNP 16, Banská Bystrica
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.