Pavel "Hirax" Baričák - motivačná prednáška

Dátum:14. Feb - 14. Feb
Miesto:Lučenec
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

LUKUS a Mesto Lučenec vás srdečne pozývajú na prednášku Pavla "Hiraxa"Baričáka, autora mnohých bestsellerov ako Šlabikár šťastia, Plynutie, Príbeh muža a iné.
Pavel Hirax Baričák sa vo svojom programe zameria hlavne na svoje tri motivačné knihy zo série Šlabikárov šťastia. Najväčší dôraz dá na posledne vydanú: Rodičia deťom, deti svetu. Príde teda na témy sebaprijatia, odpustenia sebe a iným, spoznanie sa, zrkadlenia sa s rodičmi, výchovy zameranej na rešpektovanie detskej duše a určovania hraníc nemocenským prístupom, odbúrania depresívnych stavov, riešenia krízových situácií, otázok "prečo si človek priťahuje nedobrého partnera", zbavenia sa blokov z detstva atď. No príde aj na recitáciu Hiraxových básni a na jeho zážitky z cestovania... Hiraxove rozprávanie budú spevom a hrou na gitarách doprevádzať Juraj Hnilica - finalista súťaže Česko-Slovensko má talent a Michal Kulich. Na mieste si bude možné zakúpiť autorove knihy a CD Juraja Hnilicu. Vstupné: 6 € v predpredaji (MIC Lučenec a na predpredaj.sk) / 7 € na mieste, študenti s kartou ISIC a ZŤP - 3 eur (iba na mieste)

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.