Liptov Ride 2017

Dátum: 8. Apr - 8. Apr
Miesto:Liptovský Mikuláš
Kategória: Športové podujatia , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

Druhý ročník tímových štafetových pretekov, ktoré spájajú zimu a leto. Beh, skialp, freeride, bike a kajak, to všetko v jeden deň!

8. apríla spoločne ukončíme zimnú sezónu a začneme sa tešiť na letné športy. Opäť je tu príležitosť, kedy si zimní športovci zasúťažia spolu s letnými nadšencami v jednom tíme.

Stačí vytvoriť tím, zaregistrovať sa na stránke a organizátori budú s vami v kontakte, aby ste sa vedeli čo najlepšie pripraviť a vyhrať druhý Liptov Ride! ----> www.liptovride.sk/registracia

Areal vodných športov

8:00 

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.