Seminár Vnútorný Konflikt (načúvanie sebe)

Dátum:11. Feb - 11. Feb
Miesto:Trnava
Kategória: Kurzy, školenia , Osobný rozvoj , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Tento seminár je pre Teba , ak chceš
• uvidieť svoju nekonečnú kreativitu pri nachádzaní takého riešenia svojho konfliktu, pri ktorom sú všetky tvoje potreby naplnené
• naučiť sa metodiku, ktorá ti pomôže nájsť vnútornú harmóniu
• ak si veľa krát v situáciách, keď sa nevieš rozhodnúť, čo by si chcel

Poplatok za seminár je 38 Eur, ak prídete s partnerom, tak 60 Eur za oboch. Ak máte záujem prísť, ale nemôžete si dovoliť zaplatiť túto sumu, budeme radi, ak nás skontaktujete, určite nájdeme spôsob, ktorý bude vyhovovať obom stranám.

Prihlásiť sa môžete mailom na nenasilnakomunikacia@gmail.com alebo facebook TRUTH.

Pár slov o lektorke Laure Haas:
Nenásilnú komunikáciu (NVC) študujem už 18 rokov a od roku 2006 svoje vedomosti a skúsenosti zdieľam trénovaním. NVC pre mňa neznamená len spôsob komunikácie, ale hlavne spôsob života. Odkedy som mamou (Nina, Noel, Leon, Abel), je pre mňa uvedomenie a pochopenie s pomocou NVC čoraz dôležitejšie. Umožňuje mi prežívať láskyplné spojenie so svojimi milovanými a pomáha mi nájsť rovnováhu vo vlastnom vnútri. Momentálne každodenne (štvrtý rok) pracujem ako mentor a tútor vo Svetoškole. Pracujem s dospelými, s deťmi a so sebou. Moja práca je pomôcť udržať alebo nájsť spojenie, rovnocennosť a lásku, tak ako v skupine medzi nami, tak aj vnútorne.

Koncept nenásilnej komunikácie (Nonviolent Communication, NVC) ktorý rozvinul M.B. Rosenberg, predstavuje ucelený výcvik v komunikácii a je založený na načúvaní sebe i partnerovi, ochote vnímať potreby a pocity vlastné i druhého. Metoda NVC slobodzuje
komunikáciu od negatívnych skúseností, pomáha prekonávať naučené vzorce v jednaní s druhými, napomáha k riešeniu konfliktov a rozvíja vzťahy založené na úcte a kooperácii.

Bernolákova 49

9:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.