International Seminar Systema - Master Andrey Karimov

Dátum: 3. Mar - 5. Mar
Miesto:Banská Bystrica
Kategória: Kurzy, školenia , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Zriedkavá príležitosť - práca vyššieho stupňa bojového umenia aj pre začiatočníkov.

Body pozornosti a čas reakcie. Útoky s následnou výhodnou polohou v boji a obrana proti nim. Odvedenie pozornosti. Kontrola súpera. Provokácia a reakcia. Vedomie a podvedomie. Podvedomie a jeho zradnosť. Ako sa dohodnúť s podvedomím súpera. Útoky dvomi smermi. Útoky odvedením pozornosti a následnou výhodou v boji. Klamlivé obrany a odhalenie fínt protivníka. Ako donútiť protivníka naletieť na útok. Strach a časový limit. Ako a kde získať čas. Nápor strachu na súpera a zbavenie ho možnosti brániť sa. Práca so zámerom. Ako uvidieť a prečítať protivníkov zámer. Ako ho nasmerovať na nesprávny smer. Ako zmeniť súperov zámer. Sociálne známe vzory a znaky a ich využitie na ovládanie súpera. Hry s pozornosťou a dvojitými úlohami.

Banská Bystrica, Slovakia

Program:
Piatok 3.3.2017:
18:00 - 22:00 práca s nagajkou (kozácky bič)
Sobota 4.3.2017:
10:00 – 13:00 práca s palicou (každý potrebuje palicu dĺžky človeka)
15:00 – 18:00 práca s nožom 
Nedeľa 5.3.2017:
10:00 – 13:00 práca s palicou (každý potrebuje palicu dĺžky človeka)
15:00 – 18:00 práca s nožom (každý potrebuje maketu noža – 3 reklamné letáky zmotané do jednej trubičky a zalepené lepiacou páskou)

Cena semináru: 
120,-€ 
90,-€ pri registrácii do 20.2.2017

Registrácia a informácie: sibirskykazaksr@gmail.com

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.