Stretko s Lenkou Blachovou

Dátum: 1. May - 1. May
Miesto:Košice
Kategória: Kurzy, školenia , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Moji zlatí POZITIVáci. Poprosila som trénerku Lenku Blachovou aby zavítala do Košic iba pre Vás. Má veľa skúseností s kliker tréningom, i problémovými psíkmi. Takže sa môžme spolu vrhnuť na spoustu veci. No bohužial na to máme iba jeden den. Tak by som bola rada keby ste si navrhly co by sme s Lenkou riešili. Ona nám na to potom pripraví program.
Narvhujem neco zo shapingem (tvarovanie), protože v tom máme rezervy všetci, a veľmi si uvedomujem ako je shaping dôležitý pre naše agility. 

Troška nevýhoda je počet trénujúcích a to 8 tímov, ostatní potom môžu byť diváci. 

Cena 31euro/ cvičící tím
Cena diváka 17euro

Ešte by sa k cene treningu mala priratat cena za prenajom. Zaleží kde budeme podla počasí. 

Takže sa rozhodnite co budeme robit. Tešíme sa :-)

9:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.